Volné pracovní místo  Samostatná účetní - zdravotnictví

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu zdravotnického vybavení, zejména pro urgentní oddělení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní.

Náplň práce:

  • Samostatné vedení účetnictví v programu SAP
  • Příprava platebních příkazů
  • Účtování bankových výpisů
  • Vedení účetní agendy přijatých faktur a záloh tuzemských i zahraničních
  • Spolupráce na účetním auditu a kontrolách
  • Evidence majetku
  • Zpracování výkazů DPH
  • Další možné běžné účetní činnosti

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • Min. 5 let praxe na účetním/fakturačním oddělení
  • Základní orientace v daňové problematice
  • Dobrou znalost MS Office
  • Praxe v systému SAP alespoň 4 roky
  • Znalost anglického jazyk na komunikativní úrovni - výhodou
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Forma spolupráce na HPP/IČO
  • Flexibilní pracovní dobu – možnost práce z domova
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • HO dle dohody
  • Služební auto, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce: Netvořice, Středočeský Kraj

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Možnost občasné práce z domova

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Samostatná účetní - zdravotnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Předvýběr Personalista z PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Samostatná účetní - zdravotnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.